Tažná zařízení

U nás koupíte tažné zařízení značek Steinhof a Hak-Pol a to pouze homologovaných dle směrnice EU 94/20,EHK 55. K tažnému zařízení si můžete vybrat vhodnou elektroinstalaci, jaká na daný vůz může být použita. Tažné zařízení je dodáváno bez elektroinstalace. Elektroinstalaci je potřeba dokoupit zvlášť. Tažné zařízení se vyrábějí odnímatelná a nebo klasická.Můžete si vybrat z naší nabídky.

  • Zboží je skladem (99%) ,dodání do druhého dne.
  • tažná zařízení jsou vysoce kvalitní a proto poskytujeme službu, do 14 dnů můžete vrátit tažné zařízení bez udání důvodu.

V e-shopu nenajdete tažné zařízení na všechny značky a typy automobilů, proto v případě zajmu o koupi tažného zařízení, které jste v e-shopu nenalezli napište poptávku a my na ní bleskově zareagujeme, zboží naceníme a zašleme Vám na e-mail cenovou nabídku.

Montáž tažných zařízení

Provádíme montáž tažných zařízení značek: Hak-Pol, Steinhof, Auto-Hak, Brink, Thule

  • Na tyto tažná zařízení jsme certifikované montážní středisko. Při montáži u Naší firmy dostanete certifikát a typový list s kterými jdete již přímo na úřad a za 50 Kč bude tažné zařízení zapsáno do TP. Pokud montáž proběhne mimo naše Certifikované pracoviště, budete muset absolvovat ještě evidenční kontrolu na STK cca 200 Kč.
  • Cena montáže tažného zařízení s universální elektroinstalací je od 1000 Kč a cena montáže tažného zařízeni s modulem od 1500 Kč.
  • Klíčové slova: Tažné zařízení, tažná zařízení, tažné, koule, tažná, zařízení