Tažná zařízení

Prodej tažných zařízení a elektroinstalací

U nás koupíte tažné zařízení značek Steinhof, Hak-Pol, Galia, Umbra, Brink, Westfalia a to pouze homologované dle směrnice EU 94/20,EHK 55. K tažnému zařízení si můžete vybrat vhodnou elektroinstalaci, jaká na daný vůz může být použita. Tažné zařízení je dodáváno bez elektroinstalace. Elektroinstalaci je potřeba dokoupit zvlášť. Tažné zařízení se vyrábějí odnímatelná a nebo klasická ( pevný úchyt koule ) .Můžete si vybrat z naší nabídky přímo na našem eshopu.

  • Zboží je skladem (99%) ,dodání do druhého dne.
  • tažná zařízení jsou vysoce kvalitní a proto poskytujeme službu, do 14 dnů můžete vrátit tažné zařízení bez udání důvodu.

Pakliže v e-shopu nenajdete tažné zařízení na Váše vozidlo, napište nám to do emailu: info@nejautodily.cz o jaké vozidlo se jedná, rok výroby a provedení karosérie a my Vám obratem pošleme cennovou nabídku.

 

Montáž tažných zařízení

Provádíme montáž tažných zařízení značek: Hak-Pol, Steinhof, Auto-Hak, Brink, Thule

  • Na tyto tažná zařízení jsme certifikované montážní středisko. Při montáži u Naší firmy dostanete certifikát a typový list s kterými jdete již přímo na úřad a za 50 Kč bude tažné zařízení zapsáno do TP. Pokud montáž proběhne mimo naše Certifikované pracoviště, budete muset absolvovat ještě evidenční kontrolu na STK cca 400 Kč.
  • Cena montáže tažného zařízení s universální elektroinstalací je od 1200 Kč a cena montáže tažného zařízeni s modulem od 2000 Kč.

 

JAK VYBRAT TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ?